Adriatycka pokusa – wolne miejsca na rejsie

Zachęcamy do kontaktu z fundacją w kwestii organizacji rejsu w drugim tygodniu czerwca. Aktualnie w tym okresie nie ma potwierdzonych żadnych innych imprez i możemy oddać Państwu do dyspozycji nasz jacht.

Pomiędzy rejsami jacht znajduje się w Słowenii, w porcie Izola i stamtąd planowane są rejsy. Ze względu na ograniczenia dotyczące ruchu jachtów w Chorwacji aktualnie planujemy trasy wyłącznie wzdłuż włoskiego wybrzeża Adriatyku. A tutaj jest też całe mnóstwo atrakcji.

Wyruszając z Izoli wczesnym rankiem można jeszcze przed wieczorem dotrzeć do Wenecji pokonując nieco ponad 60 mil morskich.

Chioggia nazywana Małą Wenecją - ciekawe dlaczego?

Na miejscu warto spędzić dzień spacerując po licznych mostach zawieszonych nad kanałami. Później w zależności od fantazji możemy skierować się do pobliskiej Chioggi (nazywanej Małą Wenecją), albo od razu wziąć kurs na Ravennę, Rimini z leżącym w pobliżu księstwem San Marino (leży tylko 6 mil od wybrzeża) lub wreszcie Pesaro i Fano z ich pięknymi plażami.

Dalej kusi Ancona, choć tak naprawdę unikana przez żeglarzy, bo to wielki przemysłowy port. Rejs lepiej więc zakończyć długim przeskokiem z powrotem do Izoli.

Warunkiem do realizacji rejsu jest  przynajmniej 6 chętnych osób. Rezerwujemy sobie prawo odwołania imprezy przy mniejszej liczbie uczestników.

Bookings

Bookings are closed for this event.